Отзывы клиентов

Компания «Импорт Сервис Групп» выражает благодарность команде "Web Systems" и лично Владимиру за создание сайта нашей компании. Это был наш первый опыт создания сайта, как рождение ребенка. Очень радует, что мы...

www.tritononline.com.ua

Компанія TOB «Тритон ЛТД» висловлює глибоку вдячність компанії "Web Systems" за надану допомогу в розробці веб сайту нашого інтернет-магазину tritononline.com.ua.

В процесі розробки нашого сайту ми побачили, що колекгив компанії "Web Systems" поставився з розумінням та бажанням дійсно допомогти нам в наших починаннях в сфері інтернет-торгівлі. Під час роботи над сайтом в нас виникало чимало гострих та невідомих питань, які колектив "Web Systems" залюбки допомагав нам вирішувати їх. Коли ми працювали разом з колективом компанії, то насправді побачили, що нам допомагають справжні фахівці своєї справи, кредо яких не заробити швидкі та легкі гроші, а реально допогти нам. Особливу подяку хочемо висловити керівнику компанії Володимиру Щиголю, котрий вміло організував плідну співпрацю, і направив її в раціональне русло.

В резултаті наша компанія отримала чудовий веб-сайт, який вже приносить свої плоди, проте і зараз ми, за потреби, звертаємось за допомогою до Володимира Щиголя, який завжди радий нам допомогти.

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.