Отзывы клиентов

Очень рад, что среди множества различных Веб Студий и просто фрилансеров выбрал для создания своего интернет-магазина студию "Web Systems". На начальном этапе у меня был лишь примерный набросок схемы будущего магазина...

www.tritononline.com.ua

Компанія TOB «Тритон ЛТД» висловлює глибоку вдячність компанії "Web Systems" за надану допомогу в розробці веб сайту нашого інтернет-магазину tritononline.com.ua.

В процесі розробки нашого сайту ми побачили, що колекгив компанії "Web Systems" поставився з розумінням та бажанням дійсно допомогти нам в наших починаннях в сфері інтернет-торгівлі. Під час роботи над сайтом в нас виникало чимало гострих та невідомих питань, які колектив "Web Systems" залюбки допомагав нам вирішувати їх. Коли ми працювали разом з колективом компанії, то насправді побачили, що нам допомагають справжні фахівці своєї справи, кредо яких не заробити швидкі та легкі гроші, а реально допогти нам. Особливу подяку хочемо висловити керівнику компанії Володимиру Щиголю, котрий вміло організував плідну співпрацю, і направив її в раціональне русло.

В резултаті наша компанія отримала чудовий веб-сайт, який вже приносить свої плоди, проте і зараз ми, за потреби, звертаємось за допомогою до Володимира Щиголя, який завжди радий нам допомогти.

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.